Pinnacle Studio 26 – Trial – Demo – Twój 15-dniowy bezpłatny okres próbny

Po co pobierać bezpłatny okres próbny?

Odkryj wszystkie niezbędne i zaawansowane funkcje edycji wideo, które zapewnia Pinnacle Studio, aby Twoje filmy wyglądały najlepiej.

Zanurz się w edycji, bez ryzyka!

Zaprojektowany dla użytkowników po raz pierwszy, ten 15-dniowy bezpłatny okres próbny zapewnia dostęp do w pełni wyposażonego obszaru edycyjnego ze wszystkimi bezpłatnymi funkcjami dostępnymi w najnowszej wersji Pinnacle Studio Ultimate, naszej jak dotąd najbardziej bogatej w funkcje edycji! Dowiedz się z pierwszej ręki, dlaczego ludzie na całym świecie uwielbiają Pinnacle Studio.

 
Serwer główny Pinnacle Studio 26 – Trial

 

Poznaj obszar roboczy edycji

Edytuj na wielu ścieżkach za pomocą wyrafinowanych narzędzi do szybkich edycji, dodawania tytułów, stosowania filtrów, masterowania dźwięku, dodawania efektów prędkości i ruchu, tworzenia inteligentnych filmów i pokazów slajdów i wiele więcej!

Przetestuj funkcje edycji „prokaliber”

Przechwytuj i łącz materiał z wielu kamer, dodaj głębię za pomocą masek i warstw oraz nadaj swoim filmom artystyczny charakter. Dokładnie przekształć swoje pomysły w prawdziwe produkcje, spraw, aby wyglądały kinowo i angażuj widzów.

Ciesz się naszą najlepszą do tej pory wersją!

Najnowsza wersja Pinnacle jest szybsza, lepsza i bardziej wydajna niż kiedykolwiek dzięki znacznym ulepszeniom w zakresie stabilności produktu, wydajności i użyteczności. Spróbuj i ciesz się płynniejszym, usprawnionym procesem edycji od momentu jego zainstalowania.

 

 

Spróbuj tego, co Pinnacle Studio ma do zaoferowania!

 

 

Serwer główny 
Pinnacle Studio 26 – Trial
Serwer zapasowy Pinnacle Studio 26 – Trial
 

Podstawowe funkcje edycji

Przytnij, przytnij, zmień rozmiar, obróć materiał, łatwo popraw niedoskonałości, dostosuj kolor i graj z kontrastem, nasyceniem i innymi arametrami – wszystko dzięki charakterystycznym precyzyjnym kontrolom Pinnacle Studio.

 

Tytuły i przejścia

Wykorzystaj stylowe ustawienia typograficzne Pinnacle Studio oraz dodaj tekst i tytuły do swoich projektów wideo, aby opowiedzieć swoją historię na swój sposób. Spraw, by wyglądał naprawdę kinowo z płynnymi lub dramatycznymi przejściami.

 

Efekty kreatywne

Eksperymentuj z dużą ilością filtrów i efektów, aby wprowadzić niepowtarzalną atmosferę i dodać charakteru do swoich produkcji – stwórz nostalgiczny film retro lub film niezależny, przekształcaj sceny od słonecznych dni do deszczowych nocy, dodawaj bąbelków lub efektów mozaiki i wiele więcej.

 

Klasyfikacja kolorów

Rozwiń swoje możliwości kolorystyczne dzięki kompletnym kontrolom Klasyfikacji kolorów. Ustaw nastrój w dowolnej scenie dzięki balansowi bieli, krzywej tonów i elementom sterującym kół kolorów. Rozjaśnij i ulepsz niedoświetlony materiał, wprowadź nieoczekiwane akcenty kolorów i wiele więcej!

 

Maskowanie wideo

Poznaj nieograniczone możliwości nakładania warstw wideo, łączenia, ulepszeń i efektów specjalnych – wszystko to dzięki niestandardowym maskom wideo. Usuń rozproszenia, obiekty klonowania, rozmyj tła, dostosuj przejścia i ciesz się ewolucją efektów klatka po klatce.

 

Edytor audio

Opanuj swój dźwięk dzięki zaawansowanemu edytorowi audio Pinnacle Studio. Szybko dodaj lektor, dialog i narrację do dowolnego projektu. Uczyń swój dźwięk wyraźnym, przejrzystym i niepowtarzalnym dzięki funkcjom, które obejmują niestandardowe profile szumów, skalowanie wysokości dźwięku i miksowanie wielu ścieżek dźwiękowych.

Twój 15-dniowy bezpłatny okres próbny obejmuje:

 • Wszystkie bezpłatne, prokaliberowe funkcje edycji wideo i audio w Pinnacle Studio Ultimate *
 • Konfigurowalny obszar roboczy do edycji filmów HD, 4K i 360 na nieograniczonej liczbie ścieżek
 • Setki kreatywnych przejść, tytułów, efektów i nakładek
 • Dostęp do naszej biblioteki materiałów do nauki
 • Seria e-mail prowadząca Cię przez najpopularniejsze funkcje z linkami do samouczków online
 • Możliwość przesyłania projektów, bibliotek i dostosowań przy zakupie Pinnacle Studio

Bezpłatna wersja próbna Pinnacle Studio rozpoczyna się w dniu zainstalowania oprogramowania. Możesz przekonwertować wersję próbną na pełną wersję oprogramowania w okresie próbnym lub po wygaśnięciu wersji próbnej. Po wygaśnięciu próby eksport projektu będzie blokowany do momentu aktualizacji.

* Wersja próbna nie zawiera MyDVD, MultiCam Capture 2.0 Lite, MultiCam Editor i 3D Title Editor.

 
Serwer główny Pinnacle Studio 26 – Trial
Serwer zapasowy Pinnacle Studio 26 – Trial

 

Dane techniczne

Obsługa formatu próbnego

 • Obsługa formatów w Pinnacle Studio Trial zależy od konfiguracji systemu operacyjnego.
 • Mniej formatów jest obsługiwanych w wersji próbnej Pinnacle Studio Trial/Demo. Nie są to wszystkie formaty obsługiwane w Pinnacle Studio Standard (patrz tutaj Standard) lub Pinnacle Studio Ultimate (patrz tutaj Ultimate).

Wymagania systemowe

 • Połączenie internetowe wymagane do instalacji, rejestracji i aktualizacji. Wymagana rejestracja do użytku z produktem.
 • Wymagany 64-bitowy system operacyjny: zalecany system Windows 10
 • Intel Core i3 lub AMD A4 3.0 GHz dla wideo SD. Intel Core i7 lub nowszy AMD Athlon A10 lub nowszy dla wideo UHD.
 • 4 GB pamięci RAM lub wyższej, 8 GB + wysoce zalecane dla UHD, Multi-Camera lub 360 filmów
 • Zalecane urządzenie graficzne DirectX
 • Zalecane minimum 256 MB VGA VRAM, 512 MB lub więcej
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1024 x 768 lub wyższa
 • Karta dźwiękowa zgodna z systemem Windows
 • 6 GB miejsca na dysku twardym do pełnej instalacji