Pinnacle Studio 24

Zaawansowane i precyzyjne opcje kontroli w programie Pinnacle Studio™ 24 Ultimate umożliwiają edycję na profesjonalnym poziomie. Ten zaawansowany pakiet do edycji nagrań wideo zawiera wiele profesjonalnych narzędzi i rozbudowane elementy sterowania klatkami kluczowymi, dzięki którym uzyskasz niezwykłe rezultaty. Przekształcaj nagrania wideo dzięki ulepszonej opcji maskowania wideo i wzmacniaj kolory z wykorzystaniem pełnego zestawu elementów sterowania cyzelowaniem koloru. Swobodnie edytuj nieograniczoną liczbę ścieżek i definiuj własne skróty do narzędzi, aby usprawnić najczęściej używane toki pracy. Korzystaj z ulepszonych opcji klatek kluczowych, aby przedstawić niestandardowe tytuły i poruszenia, poznaj setki kreatywnych efektów i twórz wszelkie rodzaje nagrań wideo dzięki narzędziom do edycji nagrań z wielu kamer, nagrywania zawartości ekranu, edycji nagrań wideo 360° i nie tylko. Pinnacle Studio Ultimate nie zna ograniczeń.

Minimalne wymagania / Porównanie wersji

Tutaj zawarte są wymagania systemowe dla programu Pinnacle Studio oraz porównanie między wersją Standard, Plus i Ultimate.

Licencja

Możesz przeczytać o postanowieniach licencyjnych pod tym linkiem.

Import

Tutaj zamieszczamy wszystkie wątki związane z importem oraz problemami z tym związanymi.

Porady & Triki

Jeśli znasz jakieś ciekawe rozwiązania na typowe błędy Pinnacle Studio lub chcesz się podzielić ciekawymi trikami to pisz tutaj.

Obsługa efektów NewBlue FX

Instalując Pinnacle Studio 24  w systemie, w którym Pinnacle Studio 22 jest już zainstalowany, Pinnacle Studio 24 wyświetla efekty NewBlue FX ze znakami wodnymi.

Dzieje się tak, ponieważ efekty NewBlue FX nie są dołączane do programu Pinnacle Studio 24.
Importowanie efektów NewBlue FX z programu Pinnacle Studio 22 i wcześniejszych wersji nie jest oficjalnie obsługiwane, a na efektach NewBlue FX będą pojawiać się znaki wodne.

UWAGA: Jeśli użytkownik ma zainstalowaną w systemie wersję Pinnacle Studio 23 Ultimate, instalator programu pobierze stamtąd NewBlue FX i pozwoli je użyć w programie Pinnacle Studio 24.

Wersja testowa Pinnacle

Pobierz DARMOWĄ wersję próbną

30-dniowa oprogramowania Pinnacle Studio

 

Uzyskaj potrzebną kontrolę i moc, której szukasz w Pinnacle Studio! Dzięki precyzyjnej kontroli i dokładnej edycji klatek, możesz tworzyć imponujące filmy promocyjne, filmy krótkometrażowe lub udostępniać najciekawsze momenty z najnowszej przygody! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym montażystą wideo, czy już doświadczonym, istnieje odpowiednie dla Ciebie wersja  Pinnacle Studio.

Do pobrania tutaj …

Podręcznik - online

Polski podręcznik użytkownika do Pinnacle Studio 24, (wersja online) dostępny tutaj.

Podręcznik - do pobrania

Polski podręcznik użytkownika do Pinnacle Studio 24, można pobrać tutaj w formacie PDF.

Instalacja

Tutaj zamieszczamy wszystkie wątki związane z instalacją i konfiguracją oraz problemami z tym związanymi.

Eksport

Tutaj zamieszczamy wszystkie wątki związane z eksportem oraz problemami z tym związanymi.

Szukam pomocy u konsultanta

Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji w  poniedziałki i piątki w godzinach od 10:00 do 18:00.

Aktualizacje Pinnacle Studio

Corel nie dystrybuuje już poprawek poprzez bezpośrednie pobranie pliku aktualizacji, a jedynie poprzez aktualizację bezpośrednią

z interfejsu Pinnacle. Jednakże zanim Państwo wykonają aktualizację, prosimy o kontakt przez nasz formularz (link tutaj).

W celu pobrania wideo, proszę kliknąć w link „Aktualizacje Pinnacle Studio”.