Połączenie zdalne

INSTRUKCJA URUCHOMIENIA PROGRAMU TEAMVIEWER

Poniżej znajduje się krótka instrukcja uruchomienia programu do nawiązania połączenia zdalnego, które umożliwi lepsze poznanie występującego problemu.

Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji w poniedziałki i piątki w godzinach od 10:00 do 18:00.
W przypadku już zainstalowanego programu TeamViewer proszę przejść do punktu 6-ego tej instrukcji (kliknij).

.
.
1. Aby pobrać i zapisać program do połączenia zdalnego, proszę kliknąć w poniższe logo programu TeamViewer.
 

 

2. Proszę odnaleźć na dysku i uruchomić pobrany plik o nazwie Pinnacle_Studio-Pomoc_zdalna.exe. Najszybszym sposobem odnalezienia pobranego pliku jest naciśnięcie klawiszy CTRL + J (pokaże się lista pobranych plików). Skrót ten działa w przeglądarkach IE, Chrome, Firefox i Opera.

 

 

3. Proszę wyrazić zgodę na wprowadzenie zmian przez program klikając „Tak” .

 

 

4. Następnie proszę zapoznać się z licencją i wyrazić zgodę klikając przycisk „Zgadzam się” .

 

 

5. Gdy pojawi się główne okno programu, proszę zadzwonić pod numer (22) 228 21 85.
W polu „Podaj nazwę” proszę wpisać „Imię” oraz „Nazwisko” podane w formularzu zgłoszeniowym, co pozwoli na szybszą identyfikacjePodczas połączenia telefonicznego z technikiem wymagane będzie podanie tych danych. Widoczna na zrzucie ekranu nazwa „Jan Kowalski” służy jako przykład.

 

 

6. W przypadku posiadania już zainstalowanego programu TeamViewer należy go uruchomić i gdy pojawi się główne okno programu zadzwonić pod numer (22) 228 21 85. Po połączeniu z technikiem wymagane będzie podanie zawartości pól „Twoje ID” oraz „Hasło„. Dane w polu oznaczonym kolorem czerwonym są generowane automatycznie przy każdym ponownym połączeniu.